Zastosowanie futrzanych kołnierzy i wykończeń w odzieży zimowej nadaje jej solidny, elegancki i drogi wygląd. Takie designerskie elementy będą doskonałą ozdobą każdego płaszcza, kurtki czy futra, czyniąc go wyrafinowanym i stylowym. Wykończenie i kołnierz to nie tylko piękno, ale i praktyczność. Nie zmarzniesz nawet w najmroźniejszy zimowy dzień dzięki naturalnemu, wysokiej jakości puchowi i kołnierzom, które idealnie pasują do Twojego stylu i stylu życia.

Jaka jest różnica między futrzaną czapką a futrzanym kołnierzem?

Kołnierz futrzany lub puchowy możesz zastosować do każdego okrycia wierzchniego. Czym są i czym się od siebie różnią? Futrzany kołnierz jest elementem odzieży, który zdobi i przycina dekolt. Jest on naszywany lub mocowany bezpośrednio do dekoltu.

Futrzany kołnierz to dodatek, który jest przyszywany wzdłuż krawędzi kaptura. Kołnierze mogą być odpinane i nie odpinane. Zdejmowana wersja jest o wiele bardziej wygodna, zwłaszcza jeśli zamierzasz dołączyć je do odzieży wykonanej z innego materiału niż futra. Tak, więc kurtka może być prana przez proste usunięcie kołnierza.

Kołnierze futrzane są zazwyczaj wykonane z prawdziwego futra. Zazwyczaj jest to futro z lisa lub lisa o długim włosie. Wygląda szykownie i jednocześnie doskonale chroni przed zimnem. Najczęściej kołnierze stosowane są do kożuchów i płaszczy zimowych. Bardzo popularne są również modele futer z naturalnego futra. Najważniejsze jest, aby wybrać futro, które różni się od futra głównego produktu, ale jest z nim w harmonii. Na przykład, kołnierz z lisa arktycznego będzie świetnie wyglądał na płaszczu z norek lub lisa. Mankiety rękawów mogą być uzupełnione tym samym futrem.

Ważne jest, aby wybierać wysokiej jakości falbany i kołnierze z puszystego, błyszczącego futra. Nadają one ton całemu wizerunkowi, czyniąc go albo drogim i imponującym, albo nudnym, a nawet nędznym, jeśli futro jest słabej jakości.

Jeśli chodzi o kolory, jest kilka opcji. Możesz wybrać futrzane obszycie lub kołnierz, kontrastujące z kolorem głównego produktu lub w tonacji płaszcza, kurtki lub parki. Dotyczy to również futer farbowanych. Naturalne futro, np. w kolorze białym lub szarym, doskonale nadaje się do każdego koloru.

Główne zalety kołnierzy futrzanych

Wyróżnia się następujące główne zalety brzegów kurtek i kołnierzy futrzanych:

  • nadają produktowi solidny, kosztowny wygląd, czyniąc go bardziej stylowym i atrakcyjnym;
  • korzystnie podkreślą model produktu i sylwetkę osoby;
  • zapewniają dodatkową ochronę przed zimnem i wiatrem;
  • wygoda przechowywania i użytkowania: krawędź doczepioną do kurtki lub kołnierz można w każdej chwili zdjąć.

Sprawdź ofertę na https://andrzejkonopka.pl/

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj