Jak co roku we wrześniu rusza faza grupowa europejskich pucharów. W sezonie 2021/2022 rozgrywka będzie jeszcze ciekawsza, gdyż ruszyła długo oczekiwana Liga Konferencji UEFA. Mecze w niej rozgrywane nie stoją może na poziomie porównywalnym z Champions League, jednak jest to okazja do pokazania się dla mniejszych zespołów, których dotychczas niedane nam było oglądać w bardziej prestiżowych rozgrywkach. Zawodnicy takich zespołów jak Lincoln Red Imps, CSKA Sofia czy Alaszkert Erywań zrobią wiele by pokazać się z jak najlepszej strony, dla nich jest to swoiste okno wystawowe. Gracze, którzy obstawiają mecze, mogą też sporo zyskać na tej determinacji, gdyż zespoły określane jako underdog, zdolne są do osiągania dobrych wyników z potencjalnie lepszymi drużynami.

Gdzie obstawiać mecze europejskich pucharów online?

Star- Typ Sport, czyli popularny STS, oferuje nam bardzo korzystne zakłady długookresowe, bukmacher ten wyszedł m.in. z bardzo przyzwoitym kursem na triumf szwajcarskiego FC Basel w swojej grupie LK. Podobnie ma się sprawa z wysokim kursem na to, że Eintracht Frankfurt odniesie zwycięśtwo w swojej grupie LK. Gracze, którzy decydują się obstawiać mecze Ligi Konferencji, powinni postawić na STS, Fortuna, BetfanSuperbetTotalbet, eWinner i Etoto, gdyż kursy tam są najkorzystniejsze. Warto zwrócić uwagę również na promocje, które często się u nich pojawiają. Obstawianie meczy online Ligi Konferencji będzie najbardziej skuteczne jednak z STS i Betfan. Pierwszy operator ma w Polsce najmocniejszą pozycję, drugi natomiast wychodzi z ciekawymi promocjami dot. rozgrywek LK.

Jakie promocje i bonusy na Ligę Konferencji UEFA oferują legalni bukmacherzy?

EWinner wychodzi z ciekawą ofertą do wszystkich tych, którzy nie mają jeszcze konta u nich, a są przekonani co do swoich typów na rozgrywki LK. Przy rejestracji należy podać kod promocyjny EWINNER, w przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot postawionej stawki do 110 PLN z kodem promocyjnym EWINNER, oczywiście pomniejszony o podatek od wniesionej stawki. Pieniądze można natychmiastowo wypłacić na swoje konto bądź kontynuować grę. Użytkownik, który decyduje się na obstawianie meczy online, korzystając z usług tego operatora, będzie mógł liczyć również na bonus od II wpłaty.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj