Impreza w stylu halloween zwykle wymaga od uczestników odpowiedniego stroju. Pojawia się pytanie, gdzie taki znaleźć lub który wybrać? Czym się kierować, by po raz kolejny nie kopiować stroju z lat poprzednich?

Wybór odpowiedniej postaci

To zdecydowanie ułatwi dobór kostiumu na halloween. Nie wiesz, na co się zdecydować? Wypisz na kartce dostępne opcje, a potem drogą eliminacji, wybierz ten właściwy. Weź pod uwagę trudność w przygotowaniu wybranego stroju na halloween. Ważne jest także, by przybrana postać zaskoczyła wszystkich gości. Jeśli nie chcesz stawiać na straszne stroje na halloween, wybierz strój z innej gamy. Możesz przebrać się za pielęgniarkę, księdza, więźnia czy postać z komiksu.

Stroje na halloween

Zwykle masz do wyboru wypożyczalnie strojów, sklep lub samodzielne wykonanie. Najłatwiejszą opcją jest wypożyczalnia. Wystarczy wybrać odpowiednią postać, sprawdzić, czy pasuje i kostium na halloween jest gotowy. Samodzielne wykonanie przebrania to z pewnością wielka radość. Możesz skorzystać z własnych ubrań lub poszukać dodatków w sklepie z używaną odzieżą. Daje to możliwość kreatywności i stworzenia wszystkiego według własnego pomysłu.

Kostiumy na halloween dla par

Świetna opcja na wzbudzenie zaskoczenia wśród znajomych. Zamknij oczy i wyobraź sobie idealnie dobraną mroczną parę. Czy nie brzmi to przekonywająco? Zdecydowanie tak. Wybór kostiumu na halloween dla par może być harmonią lub kontrastem. Zakonnica i ksiądz, wiezień i policjantka, a może diabeł i anioł? Rusz wodze wyobraźni i stwórz własny duet.

Charakteryzacja na halloween

Kluczowy i nieodłączny element każdego przebrania. Zwłaszcza charakteryzacja twarzy na halloween zmieni Twoje oblicze nieodwracalnie! Mroczny makijaż możesz z łatwością wykonać samodzielnie. To jeden z nielicznych wieczorów, gdy nie musi być on idealny. Wręcz prosi się, by był niesymetryczny, nienaturalny. Użyj do tego sporej ilości białego pudru. Blade twarze, podkrążone oczy czy sine usta to królowe wśród makijażowych trendów. Nawet najlepsze przebranie nie byłoby kompletne bez odpowiedniej charakteryzacji na halloween. Specyficzny makijaż z pewnością dopełni każdą postać.

A może maska?

Alternatywa dla nie lubiących makijażu. Możesz ją zakupić lub wypożyczyć. Wystarczy dobrać odpowiednią maskę do wybranego stroju. Doda tajemniczości i nada jeszcze bardziej mroczny wygląd. Pamiętaj, tylko aby była w miarę wygodna. Komfort to podstawa w każdej dziedzinie!
To co, w którą postać wcielisz się w tym roku? Udanej zabawy!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj