Nie wiesz, co kupić na prezent mamie, dobrej przyjaciółce? Chcesz, żeby podarowany przez Ciebie prezent był wyrazem pamięci i wdzięczności? Jednocześnie szukasz, czegoś wyjątkowego, co nie będzie oczywiste i banalne? Jak kwiatek, bombonierka, czy skarpetki? Zdecyduj się na kupno małych dzieł sztuki, bo takimi są rzeczy wykonane z porcelany. Do tego jeszcze ręcznie malowane. Nie znajdziesz 10 czy 15 takich samych filiżanek, kubków, czy talerzyków. Dzięki czemu prezent nabiera osobistego charakteru. Osoba, która została nim obdarowana na pewno dostrzeże poświęcony czas, aby wybrać, coś zgodnego z jej gustem. Idealnym rozwiązaniem będzie sięgnięcie po kubki ręcznie malowane lub nowoczesne talerze.

A wśród nich znajdziemy małe artystyczne cudeńka od ręcznie malowanych kubków, dekoracyjnych talerzy, które będą idealnym prezentem zarówno dla przyjaciółki, mamy, babci, czy chłopaka albo dziewczyny. A ładny roślinny, ludowy motyw lub motto sprawią, że z radością będą witać każdy dzień. Dodatkowo mają w sobie coś niepowtarzalnego, czego nie ma żaden kubek, czy talerz kupiony w markecie. To serce, pasja i czas włożony przez osobę, która go ozdabiała. To po prostu prezent z duszą. Zupełnie wyjątkowy.

Dom zaczyna się od… filiżanki

Dlatego będzie idealnym podarunkiem dla młodej pary rozpoczynającej wspólną drogę. Doskonale tutaj będą pasować filiżanki do kawy na prezent, talerze dekoracyjne, filiżanki do herbaty na prezent. Nowoczesna porcelana to symboliczny i jednocześnie praktyczny początek budowania wspólnego domu.

Dziękuję powiedziane bez słów

Filiżanki ręcznie malowane to dobra forma wyrażenia podziękowania za czas praktyk studenckich, stażu zawodowego, czy otoczenia swoimi skrzydłami przez promotora pracy licencjackiej. Z pewnością zostanie zapamiętany na długo. Bo będzie to inny sposób powiedzenia dziękuje. Niebanalny, jak zwyczajowa bombonierka, czy kwiaty. A pozostaną z obdarowanym na dłużej. Talerze dekoracyjne świetnie będą dopełniały wystrój kuchni.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj