Obecnie smartfony to wielofunkcyjne urządzenia. Możemy z nich nie tylko dzwonić, ale również przeglądać na nich internet i grać. Jakie gry na androida są obecnie najpopularniejsze?

Brawl Stars

Ostatnimi czasy w świecie gier na androida zaistniała gra o nazwie „Brawl Stars”. Jest to jedna z nowszych propozycji od Supercell. Są to twórcy między innymi takich gier jak „Clash Royale”. Brawl Stars to gra strategiczno-przygodowa, gra dysponuje wieloma trybami gry. Dzięki czemu w różnoraki sposób możemy rywalizować z graczami z całego świata. W Brawl Stars możemy również rywalizować bądź kooperować ze znajomymi. Gra jest bardzo często aktualizowana. Ewidentnie twórcy chcą tą grę bardzo rozwinąć. Według mnie i setki użytkowników Brawl Stars to jedna z lepszych gier, które ostatnio powstały.

Protety Apps

Następną świetną propozycją jest gra o nazwie „100 doors challenge” wydana przez Protety Apps. Gra świetnie przetestuje naszą umiejętność logicznego myślenia. Gra nie ma żadnych ograniczeń wiekowych co skutkuje na to, że można grać całą rodziną. Protety Apps składa się ze 100 etapów, które żeby przejść trzeba bardzo mocno wysilić szare komórki.

Jakie gry na androida?

jakie gry na androida Kolejną fantastyczną grą jest gra o nazwie Ski Jump Challenge stworzona przez Simplicity Games. Gra jest świetna na zabicie czasu. W grze musimy brać udział w różnych zawodach i skakać jak najdalej. Ta propozycja świetnie wpisuje się w zimowy klimat, kiedy to nasi rodacy walczą o medale na wielkich skoczniach. Gra pozwala nam na rywalizację ze znajomymi oraz graczami z całego świata dzięki funkcji multiplayer. Ski Jump Challenge bardzo często jest aktualizowana i wzbogacana o nowe skocznie i tryby rozgrywki.
Kolejną grą na liście jest Fifa Mobile stworzona przez samo Electronic Arts. Jest to mobilna jak i bezpłatna wersja gry Fifa 19. W grze możemy zbudować nasz wymarzony zespół piłkarski z najlepszych zawodników. W Fifie Mobile mamy wiele trybów, w których możemy wykonywać przeróżne wyzwania oraz rywalizować z innymi graczami. Dzięki możliwości połączenia gry z Facebookiem możemy grać razem ze znajomymi. Możemy również utworzyć własną ligę piłkarską, w której jest możliwość organizowania turniejów. Są to według mnie najlepsze bezpłatne gry mobilne. Jeśli nie wiecie jakie gry na androida powinniście pobrać macie odpowiedź.
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj