Nieśmiertelnik może być doskonałym prezentem zarówno z jakiejś okazji jak i miłym podarunkiem bez jakiegoś większego i głębszego powodu czy rocznicy. Z całą pewnością w ostatnim czasie nieśmiertelniki zrobiły ogromną karierę, także za sprawą celebrytów sięgających po nie także przy bardziej codziennych stylizacjach. Można śmiało powiedzieć, że nieśmiertelnik ma wiele zastosowań, ale najważniejsze jest, aby spełniał swoje podstawowe wymogi, czyli:

  • był trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne (stąd sama nazwa nieśmiertelnik – ma być nieśmiertelny);
  • był zgodny z oryginalnym wzorcem US Army (do tego celu stosować trzeba oryginalne surowce i maszynę do wybijania liter);
  • mógł nosić treść z polskimi znakami dialektycznymi (bez „ą”, „ć” czy „ń” często po prostu nie da się sformować zdania czy informacji).

Konkretne rozwiązania z US Army – Dog Tag

Konkretne rozwiązania z US Army - Dog TagZalety te odnaleźć można porównując nieśmiertelnik do innych oferowanych na rynku produktów. Jakość i trwałość tego wyrobu jest gwarantowana przez oryginalne maszyny US Army, a wzornictwo jest w stu procentach zgodne z prawdziwym licencjonowanym wzorcem. Dlatego decydując się na zakup nieśmiertelnika można mieć pewność, że będzie on wyglądał dokładnie tak, jak we wszystkich katalogach czy zdjęciach produktów.

Nieśmiertelnik w osobistym wydaniu

Co najważniejsze – w pełni indywidualnie edytowana i personalizowana informacja wybita na tym produkcie sprawia, że nieśmiertelnik od Engrave.pl może z powodzeniem być również prezentem dla osoby znacznie bliższej czy nieść bardziej intymne przesłanie. Dzięki możliwości wybijania polskich znaków dialektycznych w sklepie Engrave.pl w zasadzie nie ma najmniejszych ograniczeń co do tego, jakie motto lub cytat albo informację klient chce zamieścić na nieśmiertelniku.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

1 KOMENTARZ

  1. Kupiłam nieśmiertelnik chłopakowi na imieniny! Jest wielkim fanem militariów, więc to był zdecydowanie strzał w dziesiątkę! Strasznie się ucieszył, a teraz się z nim nie rozstaje. I dobrze! 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj