Kurs barmański to świetny sposób na zdobycie umiejętności potrzebnych do zostania profesjonalnym barmanem. Nauczy Cię podstaw barmańskich, w tym jak nalewać drinki, robić koktajle i prawidłowo je podawać. Kurs został zaprojektowany przez profesjonalistów w dziedzinie barmaństwa, więc jest przeznaczony dla osób, które chcą poznać ten zawód, ale nie mają czasu ani pieniędzy, aby przejść pełną edukację.

Kurs barmański – zostań barmanem

Ten kurs nauczy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby rozpocząć przygodę z barmaństwem. Dowiesz się, jak robić drinki i koktajle, utrzymywać odpowiednie warunki sanitarne i tworzyć odnoszący sukcesy biznes.

To świetny czas dla początkujących barmanów szukających zmiany w karierze lub tych, którzy chcą założyć własny bar lub pub.

Barman to osoba, która miesza koktajle, od podstaw lub przy użyciu wstępnie zmieszanych składników, i serwuje je klientom. Barmani często używają shakerów, sit, jiggerów i innych narzędzi barowych do przygotowywania napojów mieszanych.

Barman niejedno ma imię

Barman to zawód, w którym osoby są zatrudniane do mieszania koktajli i serwowania ich klientom w różnych miejscach, takich jak restauracje, bary, kluby nocne i imprezy prywatne. Osoba za barem zwykle otrzymuje większość swoich dochodów z napiwków zarobionych przez samych barmanów lub przez barmanów, którzy dla nich pracują.

Kurs barmański rozpoczyna się od omówienia procesu tworzenia koktajli, w tym takich spraw jak:

  • Co wchodzi w skład koktajlu?
  • Jak zrobić koktajle?
  • Jak robić i podawać drinki w barach?
  • Podstawowa matematyka mieszania napojów?
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj