Liposukcja Kraków jest to zabieg medyczny, który ma na celu odessanie nadmiaru tłuszczu zgromadzonego pod skórą. Zabieg ten może dotyczyć różnych części ludzkiego ciała. Najczęściej wykonywany jest na dolnych partiach, takich jak brzuch, uda, pośladki. Rzadziej przeprowadza się go na ramionach, szyi lub plecach.

Na czym polega zabieg liposukcji?

Zabieg liposukcji jest traktowany jako zabieg medyczny i zazwyczaj jest przeprowadzany znieczuleniu ogólnym lub narkozie. Przed przystąpieniem do zabiegu lekarz uzgadnia z pacjentem jaka ilość tłuszczu ma zostać odessana. Lekarz często odradza odessanie maksymalnej ilości tłuszczu ponieważ może to doprowadzić do odwrotnego efektu od zamierzonego. Zbyt duża ilość odessanego tłuszczu sprawia, że skóra w tym miejscu staje się obwisła i pomarszczona. Daje to efekt postarzenia i wygląda nieestetycznie. Dlatego do tego do każdego zabiegu warto podejść z umiarem, wtedy efekt jest najbardziej satysfakcjonujący.

Liposukcja – przeciwwskazania

Zabieg liposukcji nie może zostać wykonany u każdego. Do głównych przeciwwskazań należy zbyt mała ilość tkanki tłuszczowej. Pacjent, który posiada ogólny zły stan zdrowia nie powinien przystępować do zabiegu. Również jest on odradzany osobom z licznymi nałogami, w tym palącym papierosy.

Zabieg odmładzający na twarz

Innym zabiegiem, które jest dość często wybierany przez klientki gabinetu medycyny estetycznej jest zabieg odmładzający i leczniczy całej twarzy. Jest on wykonywany za pomocą urządzenia dermapen Kraków.

Zabieg ten może być przeprowadzony na skórze twarzy, ale również na cały ciele. Zabieg ten polega na wykonywaniu licznych mikroukłuć. Prowadzi to do wytworzenia w skórze nowego kolagenu, który wpływa na wzmocnienie wiotkiej i cienkiej skóry.Zabieg ten jest mało inwazyjny, w ciągu kilku dni ślady zabiegu znikają ze skóry.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj