Netflix od kilku miesięcy pozytywnie zaskakuje jego użytkowników, dodając wiele ciekawych filmów i serialu, ułatwiając panującą obecną sytuację i brak możliwości wychodzenia z domu. W maju tego roku czeka nas również mnóstwo niespodzianek.

Filmy

Na sam początek maja na Netflixie czekają na nas klasyki takie jak „Forest Gump” w reżyserii Roberta Zemeckisa. Wszyscy, którzy nie widzieli tak docenianego na świecie kinowego hitu, będą mogli go w końcu nadrobić. Na liście znalazły się również takie filmy jak „Sprawa honoru”, „Złap mnie, jeśli potrafisz”, „W 80 dni dookoła świata”, „Psychoza”, „Madagaskar”, „Ted”. Wśród najciekawszych premier filmowych produkcji Netflixa można znaleźć filmy pt. „Więcej niż myślisz”, „Gołąbeczki”, „Domysł”.

Seriale

Maj 2020 r. to premiery m. in. drugiego sezonu serialu animowanego „Chłopaków z baraków” oraz trzeciego sezonu „Dynastii”. Najciekawszym serialem dokumentalnym w tym miesiącu na Netflixie to „Życzymy udanej jazdy: Psychodeliczne przygody”, w którym celebryci opisują swoje relacje po spożyciu narkotyków.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj