Rzeszów jest centralnym miastem aglomeracji rzeszowskiej. Zamieszkuje go sto dziewięćdziesiąt pięć tysięcy osób. W stolicy wojewódzka podkarpackiego ponad trzydzieści procent mieszkańców korzysta z usług lekarzy stomatologów. Ze względu na położenie geograficzne miasta, z usług dentystycznych korzystają tutaj również pacjenci ze Słowacji i Ukrainy.

Usługi stomatologiczne

Gabinety stomatologiczne zatrudniają między innymi lekarzy stomatologów i ortodontów. Ortodoncja nie tylko poprawia estetykę naszego uśmiechu. Leczenie ortodontyczne sprawia, że poprawia się nasza wymowa. Ortodonta leczy wady zgryzu i nieprawidłowe położenie zębów. Do lekarza ortodonty możemy się wybrać w każdym wieku. W tej dziedzinie nie ma ograniczeń wiekowych. Tylko trzydzieści procent społeczeństwa w naszym kraju ma prawidłowy zgryz uzębienia. Siedemdziesiąt procent mieszkańców naszego kraju ma trudności z artykułowaniem głosek i z rozdrabnianiem pokarmu. Ortodoncja nie sprowadza się tylko do leczenia. Dba również o estetykę uzębienia.

Pogotowie dentystyczne

Pogotowie dentystyczne Rzeszów przyjmuje swoich pacjentów przez całą dobę. W każdym dniu tygodnia. W niedzielę, święta i dni wolne od pracy również przyjmuje swoich pacjentów. Stosuje się tam nowoczesne i najnowsze wypełniania braków uzębienia. Zabiegi wykonywane są etapami. Pacjent zostaje na czas zabiegu znieczulony miejscowo. Znieczulenie obejmuje całą jamę ustną lub pojedynczy ubytek w zębie. Implantologia to zabiegi, które poprawią nasz uśmiech i samopoczucie. Wszczepione implanty zębowe to najbardziej komfortowe uzupełnienie protetyczne. Implanty mogą służyć nam przez całe nasze życie. Stomatologia to dział medycyny, który zajmuje się patologiami i leczeniem przyzębia, języka, tkanek jamy ustnej, błony śluzowej, zębów i stawu żuchwowego. Implantologia to nauka o wprowadzaniu do naszego organizmu implantów stomatologicznych.

Historia stomatologii

Historia stomatologi sięga dwustu dziesięciu milionów lat przez naszą erą. Dowody archeologiczne dowodzą, że ludzie starożytni potrafili leczyć próchnicę. We włoskich Dolomitach znaleziony szkielet młodego mężczyzny, u którego na zębie trzonowym znajdowały się ślady usuwania zmian próchnicowych. Szkielet liczył czternaście tysięcy lat. W Pakistanie odnaleziona została czaszka z zębami, w których uzupełniono ubytki. Czaszkę datuje się na dziewięć tysięcy lat. Hindusi pięć tysięcy lat przed naszą erą używali gałązek do usuwania nalotu na zębach. Starożytni Grecy, Arabowie, Rzymianie i Egipcjanie również dbali o stan swojego uzębienia. Dbali na swój sposób o higienę jamy ustnej. W starożytności usuwano również bolące zęby. Ortodoncja i implantologia jako działy stomatologi rozwijały się z czasem.

Ile kosztują usługi stomatologiczne?

Każdy gabinet dentystyczny ma swój indywidualny cennik. Jest on dostępny na stronie internetowej. Jak kształtują się średnie ceny usług dentystycznych? Konsultacja i przegląd jamy ustnej kosztuje dziewięćdziesiąt złotych. Wypełnienie ubytku w zębie od stu trzydziestu do stu osiemdziesięciu złotych. Odbudowa kompozytowa dwieście czterdzieści złotych. Koronka porcelanowa od siedemset pięćdziesiąt złotych. Wkład koronkowy trzysta pięćdziesiąt złotych. Leczenie kanałowe to koszt trzystu czterdziestu złotych za dwa zęby. Wiele gabinetów dentystycznych umożliwia również płatność ratalną.

Jak umówić się na wizytę?

Na wizytę i konsultacje najlepiej umówić się telefonicznie. Za wykonaną usługę zapłacimy gotówką lub kartą płatniczą. Pomieszczenia są klimatyzowane, personel pogotowia wciąż podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Lekarze i asystenci uczestniczą w wykładach, kursach i szkoleniach z zakresu stomatologii.

Wyposażenie gabinetów dentystycznych

Gabinety oferujące usługą pogotowia dentystycznego zatrudniają wykwalifikowanych lekarzy stomatologów i higienistki stomatologiczne. Podstawą wykonywanych tu zabiegów jest prawidłowa diagnostyka. Pacjenci mogą skorzystać z systemu obrazowania radiologicznego. Cyfrowy rentgen znajduje się w pracowni RTG. Mała dawka promieni rentgenowskich jest bezpieczna w stu procentach dla pacjenta. Zdjęcia wykonuje wykwalifikowany i przeszkolony w tym zakresie personel. Zachowane są wszystkie procedury medyczne.

Komfortowa atmosfera w gabinetach stomatologicznych

Pogotowie dentystyczne znajduje się w dogodnym miejscu. Każdy z mieszkańców Rzeszowa, może w razie potrzeby szybko uzyskać potrzebną pomoc. Z pomocy lekarzy specjalistów korzystają całe rodziny. Zabiegi przeprowadzanie są w miłej atmosferze, bezstresowo i bezboleśnie. Oferowane są tutaj kompleksowe usługi z zakresu stomatologi zachowawczej i estetycznej. Na wykonane rekonstrukcje, koronki porcelanowe, uzupełniania ubytków, protezy i aparaty
ortodontyczne, pogotowie udziela nam gwarancji. Gwarancja nie obejmuje w przypadku urazów mechanicznych i niedostatecznej higieny jamy ustnej. Należy stosować się do zaleceń lekarza stomatologa. Profesjonalni stomatolodzy zadbają o nasz uśmiech. W pełni zaspokoją oczekiwania i wymagania pacjentów. Zdecydowanie warto w tym wypadku korzystać z usług na najwyższym poziomie.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj